| Meandjustme a întrebat:

Cand un baiat e singur si se uita pentru un moment la tine iar apoi isi intoarce repede privirea, iar cand e cu gasca incepe sa comenteze cu privire la tine(numai tampenii) ce inseamna in opinia voastra? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DrAgOsH18 a răspuns:

Inseamna ca ii place de tine dar cand e cu prietenii lui vrea sa se dea smecher dar sa-i zici cand esti doar tu cu el ca cine e smecher e de 2 ori fraier si odata prost vorbeste cu el de ce face...

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Inseamna ca este un bleg care te place dar care face pe grozavul in gasca! Este posibil sa fie si prost crescut! Chiar daca te place!

| Pufuleti a răspuns:

Ca e un tip fara pic de personalitate, care n-are destul curaj sa-ti spuna ceva in fata si care nu merita niciun pic de atentie din partea unei fete.