| Kanpeki a întrebat:

Cand va aparea Naruto Akkipuden love struck? Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Florinel a răspuns:

Nici nu stiam ca exista laughing)

15 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Peste 5 lunibig grin.
Fundita?

| MissLaura a răspuns:

Da exista asa ceva?

| KiryuZero a răspuns:

S-ar putea sa nu mai apara deoarece cu dezastrul din japonia ar fi murit si mashami kishimoto

| товарищ a răspuns (pentru KiryuZero):

Tiranule. Nu moare cu una cu doua. Il invie nevasta-sa. ( daca are ) mashami e un erou pentru univers.

| KiryuZero a răspuns (pentru товарищ):

Da am zis eu ceva rau?

| Kanpeki explică:

De unde stii ca peste 5 luni?laughing

| Kanpeki explică:

Nu cred ca stie nimeni cand va aparea... sau daca va aparea. Asa ca i-am dat fundita unui fan Naruto big grin

| товарищ a răspuns:

Da` cand incepe shippuden? ca sa vina akkipuden.

| aeromania a răspuns:

Naruto Akkipuden va aparea DUPA ce se va termina seria animeului Naruto Shippuden, asta e destul de logic. Manga are vreo 50 de capitole anuale, iar manga este cu 1 an aproximativ in fata animeului dupa cate stiu. Oricum, cand o sa se sfarseasca razboiul, probabil atunci va incepe akkipuden in manga.

| gandacu879 a răspuns:

Am vazut si eu pe youtube, cum ca ar incepe o noua serie naruto akkipuden, dar eu cred ca acel filmulet e facut de fani...

| Romanul8 a răspuns:

Stiu ca iti zic asta de abia acum happy 2014 laughing Shippuden se va termina in vara anului 2014 iar dupa in iarna va aparea primele episoade din akkipuden happy (Stiu asta pentru ca am vazut pe google un interviu tradus in romana cu Kishimoto in care zicea ce se va intampla cu anime-ul Naruto, imi pare rau ca nu iti pot sa link dar nu cred ca mai pot gasi acel interviu pentru ca atunci am scris RANDOM pe google) Funda?

| Kanpeki explică (pentru Romanul8):

Nu stiu de care interviu zici. Eu am citit ultimul lui interviu (http://www.saiyanisland.com/......uto-page/) si e super tare. Ti-as da funda dar nu stiu de ce nu pot. lol

| Drakedog a răspuns:

In primul rand, Masashi Kishimoto nu a murit. In al doilea rand, nu apare nimic peste 5 luni, un an are 56 de saptamani, asta inseamna 50 de capitole de manga pe an. In 5 luni apar 32 de capitole, povestea din manga e mult avansata, dar nu arata nimic cum ca ar urma inca o serie cand sunt ei si mai in varsta, adica Akkipuden.

| Natsu97 a răspuns:

Cea mai stupida intrebare! cand apare?
hmmm... Niciodata! asta e un zvon fanmade, ce big deal? se mai intampla.

| Ion_Alexandru_1993 a răspuns:

Nici nu s-a terminat Naruto Shippuden si vreti deja Akkipuden laughing