| NicusorYo a întrebat:

Cand vine sfarsitul lumii? Ziua, luna si anul.
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Roxxette a răspuns:

21 decembrie 2012

8 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

Cand vrea Dumnezeu happy

| whispersinthedark a răspuns:

Nimeni nu stie asta.happy

| iull_1544 a răspuns:

Pe 9 august 2011 daca mai apar intrebari prostesti...

| greeneyesforever25 a răspuns:

Cica pe 21.12. 2012, dar eu nu cred in prostii din astea. funda?

| vanessa_6993 a răspuns:

M-am saturat de intrebari gen : " Cand o sa mor?" sau " Cand vine sfarsitul lumii? Fratilor nu va mai agitati ca nu vine nici un sfarsit

| Raluca_1450 a răspuns:

NU o sa vina. asa credeam si eu. dar nu este adevarat deoarece se termina calendarul mayasilor si de aceea se spune ca vn sf lumii. dar nu este adv. sty lin si eu am fost f speriata dar mi-a trecut. p-p:*

| chocolate_1698 a răspuns:

Eu cred ca sfarsitul lumii nu va veni prea curand, de fapt cred ca nici nu va fi, ci doar oamenii isi vor schimba gandirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul. Nici macar cel mai inteligent om de stiinta. Toate chestiile alea pe care le spun unii si altii sunt doar niste minciuni. Le spun ca sa apara si ei la TV. Mai bine nu te-ai mai gandi la sfarsitul lumii. Noi oamenii nu o sa stim niciodata cand va veni.