| doarUnCopilprost a întrebat:

Ce crezi sau simti ca vine sfarsitul lumii anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Ba nu, pe 13. Ce fel de informator ești tu?

18 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vine pe naiba. N-o sa prindem noi sfarsitul lumii, stai linistit.

| Kaℓi a răspuns:

Anul asta nu.
De fapt, a inceput deja, numai ca nu e ca in filme...brusc si neasteptat, dramatic, complet. E o degradare continua, inceata si ireversibila, pe toate planurile. Nu e destul de "sfarsitul lumii" treaba asta?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

Dar am putea zice ca "sfarsitul" a inceput cand a inceput totul?

| Kaℓi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu.
happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

Oh sad

| Kaℓi a răspuns (pentru DoarBogdan):

happy
Ar fi prea filozofic conceptul. Sunt la serviciu inca! big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

M-am gandit si eu ca e filozofic. Dar am zis sa incerc.
E vineri. O sa incerc sa mai o las cu filozofiile deoparte macar week-end ul asta. laughing
Bafta acolowinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu bre ca anul asta termin si eu rata la banca...

| Drimmero a răspuns:

Neam de neamul nostru nu o sa prinda cu adevarat Apocalipsa asa cum reiese din Biblie. Eu unul nu-mi fac griji, atata timp cat nici macar 2080 nu as prinde!

| zurick a răspuns:

Nu simt nimic în legătură cu un sfârșit de lume imaginar. Sfârșitul lumii mele o să fie când o să mor, nu când decide cineva să trezească panică printre oamenii mai naivi, mai creduli.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Da,pe 15 iunie.

| Florentina9210 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Fugi de aici Sergiule. Nu vine pana nu imi iau eu masina!

| Aberdeen a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ba nu, pe 13. Ce fel de informator ești tu?

| deeeaqq a răspuns:

Păcat, nu vine.

| UnBroken2016 a răspuns:

Au uitat toti prostii de 2012 si acum e la moda 2016?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine.

| Innsbruck a răspuns:

De unde atata noroc?

| BadAngel3 a răspuns:

Sfarsitul lumii vine din 2012. Daca vorbim de apocalipsa. In rest, cu tot ce se intampla, tot ce decurge pe parcursul timpului, lent, dar cu efecte sigure, a venit de mult...

| dianadiuk67 a răspuns:

Nu