| tia a întrebat:

Care a fost cea mai mare greseala pe care ati facut-o fata de persoana iubita? straight face

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu consider ca am facut vreodata o greseala fata de el, in relatia noastra sinceritatea e la rang mare.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am fost prea sincerawinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu l-am lasat sa renunte la un serviciu frustrant atunci cand a simtit nevoia.

| Elena1234456 a răspuns:

I-am spus ce simt happy (asta pentru ca nu ma place si nu da nici doi bani pe mine big grin).

| OanaG a răspuns:

Ca mi-am pierdut 1 luna din viata alaturi de un ratat... Da nu mai conteaza...

| Rukhsandra a răspuns:

Ca m-am impacat cu ea straight face

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu consider că am făcut vreodată vreo greşeală.
Comunicăm tot timpul şi suntem sinceri unul cu altul astfel încât nu avem cum să greşim.

| Luori a răspuns:

Desi s-a terminat pot spune ca greseala mea a fost sa il insel [mai mult, neavand incotro ] In rest daca ar fi sa spun ceva cu + din partea mea : mereu lasam de la mine, am renuntat la mine pentru el si unele lucruri pe care le-am facut pentru el nu le va mai face niciodata in viata lui o fata / femeie. happy[ pe scurt laughing]

| unione a răspuns:

Am iubit-o mult mai mult decat merita si decat ma iubea ea pe mine

| Alex_7297 a răspuns:

Nu greşesc şi nu iubesc.Pe scurt, arma perfectă...laughing

| Seline a răspuns:

Am fost mult prea orgolioasa sad si am pierdut tot ce aveam din cauza asta.

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

Am renuntzat la el si la prietenia lui ...regret nespus

| Fllly a răspuns:

Mie si jena sa spun:d...pai se dadea o zdreanta la prietenul meu, sau si intalnit si i-am prins impreuna si am batut-o pe aia big grinbig grin.

| Lucyus_8602 a răspuns:

Am iubit-o prea mult desi nu a meritat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L'am judecat
Erau niste comm'uri pe hi5 lui in care una ii scria ca il iubeste si chestii
Dar erau ft vechi, dar va dati seama cand am vazut ca il iubeste si chestii a cazut ceru peste mine.
Dar surprinzator pentru mine nu am bagat'o paia cu ne despartim chatterbox, am discutat si s-a rezolvat totul happy.

| ciinevaaaaa a răspuns:

Sa. i spun ca il urasc stiind ca el ma iubeste si eu la fel.