| Deanme a întrebat:

Ati fost inselati de catre persoana iubita? Cum ati aflat? Ce ati facut apoi?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, am tras suspiciuni ca vorbeste la telefon pe ascuns si am sunat la numarul ala cand era la baie odata, apoi am vorbit cu ala. I-am facut un scandal de proportii si ma tot suna pe mobil dupa un timp ca sa vorbesc sa-i acord o sansa si nimic i-am dat ragaz sa ma lase impace. Dupa alte esecuri similare cu alte tipe am ajuns la concluzia ca mai bine traiesc singur pana voi muri si e mai bine asa atat financiar cat si emotional nu-mi lipseste nimic in casa si viata e frumoasa.

| Vibrations a răspuns (pentru mgtow):

Cu alte cuvinte, mâna stânga la datorie de acum încolo!

| mgtow a răspuns (pentru Vibrations):

Aplic-o in cazul tau daca esti in calduri ca eu n-am nevoie de aburelile tale.

| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Am fost la un chef, eu eram inauntru iar el s-a dus afara, la un momentdat am observat ca lipseste cam mult si n-am stiut ce poate sa faca atata afara, m-am dus cu niste prietene afara si nu l-am vazut dupa care 2 baieti pe care ii stiam si eu ( eram prieteni) au venit sa-mi spuna ca l-au vazut pe prietenul meu cu o fata facand chestii, eeei am zis ca oricum asa face el de obicei nu-i asa ciudat, mai trece 1h, si il sun si aud vocea la aia crying... pfff, eram nervoasa nu gluma, asa ca i-am spus sa nu ma mai caute.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cand nu inseală fata, inseală băiatul. Sau invers. Băiatul e serios, iar fata o nemernică. Sunt curioasă, ce se întâmplă când inseală...amândoi?
Mă intreb si eu...
Pe mine, cel putin, nu m-a caracterizat infedelitatea niciodată. Dar nu inseamnă ca sunt naivă si nu simt....trădarea. Unele lucruri se simt. Si dor. Of, dor, doar dacă iubesti. Dacă ai iubit. Nu obisnuiesc sa fac scandal, sa-l fac sa recunoască ceea ce stiu, sa-l iau la întrebări, sa-i fac reprosuri etc. Nu sunt genul. Mă indepărtez, incet si sigur. Devin mai altfel, mai rece, mai retrasă, mai indiferentă. Mă implic in alte prietenii, dar de multe ori prefer atat de mult singuratatea. Îti oferă linistea aia... specială.
Dar tu ce raspuns oferi la propria-ti intrebare?

| Cosmotel a răspuns:

Da, mi-a spus prietena ei cea mai buna ca s-a dus pe la un vecin de-al meu de cateva ori laughing
ne-am despartit dar vecinul inca nu stie ca eu stiu..vad eu in timp ce fac big grin

| VladPetcu a răspuns:

Da am fost inselat de persoana iubita. Am prins-o in flagrant(ca la politielaughinglaughing) si logic ce era de facut m-am despartit de ea.
Sper ca ti-am fost de folos,
Vlad.

| Deanme explică (pentru VladPetcu):

Ma asteptam sa im povestesti mai pe larg cum ai aflat dar te inteleg ca iti e greu sa vorbesti despre acest lucru.

| VladPetcu a răspuns (pentru Deanme):

Logic ca e greu sa vorbesti despre asa ceva.
Totusi eu ti-am raspuns la cele 3 intrebariwinking

| KittyKit a răspuns:

Da am fost inselata de iubitul meu si am aflat de la el.A venit si mi-a spus cu gurita lui.Am fost dezamagita la inceput dar apoi mi-am dat seama ca nu am de ce sa fiu geloasa pe niste aventuri goale asa ca l-am iertat si nu imi pare rau happy

| mgtow a răspuns (pentru KittyKit):

Pai in viitor isi va repeta greseala, ai un creier blindat daca ai reusit sa treci peste beleaua inselaciunii.

| KittyKit a răspuns (pentru mgtow):

Atunci aveam 3 luni de relatie iar acum suntem la un an deja si stiu sigur ca asta nu sa mai intamplat.Si am o iubire prea mare fata de el daca am reusit sa trec peste asta