| Dance_1650 a întrebat:

Care a fost cea mai mica medie cu care s-a intrat anul trecut la Mircea Scarlat din Alexandria? va rog ajutati-ma...ca vr sa dau acolo sj vr sa stiu cu ce medie pot intra sj o vreau pe cea mai mica sa o stiubig grinbig grin:d dau DUNDITZaaa:*:*::**plzzzz help me!sad

Răspuns Câştigător
| alexxa a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/2010/staticRep2/j/
gasesti aici :)

1 răspuns:
| RuxRawrr a răspuns:

Buna, am auzit ca cea mai mica medie a fost 9 rolling on the floor. Altii spuneau ca 5 rolling on the floor). Nu prea stiu ce sa cred...