| Dance_1650 a întrebat:

Cine merge la anul la liceul pedagogic Mircea Scarlat din Alexandria? sa lase id
vr sa stiu cu ce medie se intra acolohappy...sj daca ar putea sa imi da cineva un site cu detalii sj cine a intrat anul trecut acolo Msss dau FUNDA:*:*::*:**::*:*:*:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti din Alexandria? Fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt nehotarata, ca o prima alegere ar fi pedagogiculhappy dar sa vad ce fac la examenewinking

| gabytza97_6862 a răspuns:

Bwna! eu am intrat anul acesta in a9a si astept sa vad cum e.Media de admitere a fost 8, 25la o diferenta de 1 punct de cea de anul trecut******id:mihaigabriela97*****sper sa luam legatura