| ChiChi a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota a ta?(precizati si materia)

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

4 la matematica. laughing

92 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Eu am primit 1 la Educatie Fizica fiindca nu am fost la ora un semestru intreg (proful nici nu ma cunostea).

| MaeRi a răspuns:

3 la biologie big grin hehe.

| CristineDelaruss a răspuns:

2. Fisa la matematica, dar nu mi-a trecut'oblushing

| Deny1333 a răspuns:

Nota 7. la geografie. oh go on

| AliceHappyGirl a răspuns:

3 la franceza.

| Candice a răspuns:

5 la mate laughing

| AnaisC a răspuns:

Numa una? O.o
Da, bine...
Matematica(2)=))
Fizica(3)
:-?
Aaa si sport 4 ca i-am spart lu' unu' capu' cu mingea:))
Ooops:">
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| speranata a răspuns:

6 la mate... singura...

| LoveGivesYouWings a răspuns:

3.romana fizica mate.mai multebig grin

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

5 la geografie...dar nu mi-a trecut'obatting eyelashes

| Ryuzaki a răspuns:

Am luat in a 9a nota 1 la engleza in catalog, pentru ca imi bateam joc de profa, nu-mi faceam temele si veneam si plecam cand vroiam.

| Aliutza a răspuns:

In generala 3 la germana
in liceu, 3 la istorie

| coxx a răspuns:

6 la mate crying

| LolNope a răspuns:

Am avut un b o u de prof le tehnologie care ne-a dat test din letii pe care nici nu ni le predase.Am luat 5 dar nu l-a trecut in catalog fiindca am inceput sa plang si sa il amenint ca ma duc la directoare sa ii zic de testul din lectii nepredate la clasa.Eu fiind preferata directoarei...

| aLixx a răspuns:

4 la civica.happy

| ellalove a răspuns:

In cls a 7a iti vine sa crezi profa de biologie mi-a dat nota 1 pentru ca m-a prins cu caietu inchis in banca la lucareangry si mi-a dat 1 mie si unei colege.dne cat am plans...si au mai fost pe la eng -3 pe la mate 5 la fizica 4 laughing da acum am note bunehappy

| DudaYeah a răspuns:

5 la istorie. m-a prins profesoara ca nu invatasemhee hee oricum, urmatoarea zi aveam tot istorie si mi-am indreptat nota cu un 10 mare si gras. asta s-a intamplat acum vreo...3 ani daca nu ma inselwinking

| Byuska a răspuns:

3 Chimie, Fizica si la un Modul

era sa iau 1 la Germana din cauza ca am scris la lucrare la fel ca o colega si o zis profa ca am coipiat una de la alta si ne-a pus sa dam lucrare din nou si tot la fel am scris aman2laughing si o zis ca ne da 1 si m-am pus cu ea in gura si nu mi l-a trecut

| LawwraD a răspuns:

Cea mai mica nota a mea a fost 2 la fizica deoarece am dat un test din cauza galagiei, iar eu nu am facut mare lucru. Doamna profesoara s-a suparat pe mine si a zis ca as fi meritat un 6 7 dar sa imi fie invatatura de minte si sa invat mai mult, nu am luat 2 pentru ca nu as fi stiut.happy

| EvangelineDS a răspuns:

4 la franceza pentru. copiat normal trebuia sa imi dea unu dar os inteles domn' diriginte cu aia sa mi-a creasca la 4
si un 3 la mate [ la un test] dar mi-a trecut4

| daNNusa a răspuns:

4 la sport.am refuzat sa dau proba.laughing dar nu stiu daca s-a trecut in catalog :d daca nu, cea mai mica a fost 5 la fizica si la mate big grin laughing

| IIIx333III a răspuns:

Am luat un 4 la geografie pentru ca i-am spus profesoarei ca nu am invatat, dar stiu sigur ca puteam sigur sa iau un 5 sau un 6!

| crisss_1778 a răspuns:

2 logika.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Cea mai mica a fost 9(l-am luat la toate materiile, si am avut si cateva medii de 9, mi-e asa rusine). Glumeam, ce dracu- 2 la fizica ca profai proasta.

| IlegalSmile a răspuns:

4 la geografie sad imi vedea sa ma dau cu capu de pereti cand tampitul de profu phbbbbt mi-a spus phbbbbt si pe el sa'l omor phbbbbt

| PikaRawrr a răspuns:

6 la mate...

| emchristina a răspuns:

2 la un test surpriza bio.cu care toata clasa si-o aranjat medialaughing)

| LoveSelena a răspuns:

7 Mate si Sport