| Danyel2002 a întrebat:

Cea mai mică notă luată până acum?
nota+materia+cauza+reacția.
Fundă și vot! happy

23 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Tin minte ca aveam un profesor diliu la logica si la toata clasa a pus note de 3 si 4, ne-a trecut luandu-i un cadou laughing

| Drimmero a răspuns:

2 pe la mai multe materii.

Nicio reactie,, eram constient ca sunt de nota aia la unele teste, nu invatasem, eram indiferent.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Ofofof laughing
Stiu cum e, eu luasem 2 la latina si la sport.

| Freya1 a răspuns:

2 cu punctul din oficiu laughing
Matematica
Nu am stiut si nici nu m-am straduit (adica am scris doar intrebarile)
Ete scart

| RainmakerX a răspuns:

Cea mai mica nota a fost 6. (luata pe la mai multe materii)

Totusi, luasem prin clasa a 9-a un 4 la sport pe care l-a anulat profesorul pentru ca se luasera de el niste profesori care ma cunosteau.

Dupa asta tot liceul am avut 10 la sport.
Parintii nu mi-au facut vreodata observatii cu privire la note dar in ziua respectiva tin minte ca nu-mi venea sa cred ca l-am luat tocmai la sport si nu la matematica laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

2. Unul la istorie si unul la fizica.

La istorie l-am luat pentru ca i se paruse profei ca fac ceva pe sub banca, m-a ascultat si in ciudat faptului ca i-am raspuns corect (m-am verificat dupa in manual), tot 2 mi-a dat. Nu am stiut pe moment ca mi-a dat doi, asa ca atunci nu am avut nicio reactie. De fapt, eram destul de sigura ca o sa iau o nota mare, pentru ca ii raspunsesem foarte bine. laughing Am aflat de 2-ul ala abia la ora de dirigentie. Si cand am aflat m-am amuzat si am concluzionat ca profei de istorie ii lipseste o doaga.

Iar la fizica am avut un doi la un test. Nu invatasem pentru el si stiu ca tot testul m-am uitat la copacii din fata ferestrei, iar la un moment dat, m-am gandit sa ii si desenez, sperand ca proful imi va aprecia talentul. Ei bine, nu a facut-o. Reactia? O dezamagire profunda pentru ca eu si proful nu impartaseam aceeasi viziune artistica. laughing

| GoldenZenith a răspuns:

4 la fizica, clasa a 11-a. Profa era bolnava de sindromul NF și s-a decis sa umple catalogul de 3 și 4. I-am zgâriat mașina apoi. happy

| ShaOfHatred a răspuns:

2+mate+neinvatat= "Sanatosi sa fim"

| CleanHeart a răspuns:

Cea mai mica nota a fost 4 la matematica nu am avut nici o reactie deoarece am fost slaba la aceasta materie.

| syd a răspuns:

0 cu felicitari la nastere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Note, la plural. 3 de 3 in aceeasi zi. Materiile? Cine isi mai aminteste. Cauza? Pai pe atunci eram in liceu si stateam si eu ca "smechierul" cu baietii care fumau prostii in spatele scolii. Faza care nu o stiam, chiar daca nu fumez eu, tot sunt afectat de fumul care il inhalez. Tot ce stiu de la fosta prietena e ca am fost dus rau cu pluta la ore ( de aia si notele ). Injuram ba pe italiana, romana sau engleza. Ce nimeream. Nu ma durea. Cand m/a dus acasa voiam sa sar din masina pe autostrada laughing. Stiu doar ca m/am trezit a 2 zi dimineata la mine in pat ( acasa ) si nici nu stiam cum am ajuns. La ce durere de cap aveam nu am fost la liceu dar cand a venit Alexandra mi/a spus totul. Nu e felul meu asta de a fi. Nici nu imi venea sa cred. Dar am crezut cand am fost ziua urmatoare si am vazut notele in catalog si profesorii putin suparati pe mine. Asta e. Cica e bine sa le faci pe toate. Cica.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9.Vreo 3, nu mai tin minte.Am tendinta sa gresesc la chestiile usoare.Niciuna.

| Weedier a răspuns:

3 la franceza. Cauza: am ras de cum striga profa catalogul si nu invatasem lectia. Reactia: imi venea sa rad.

| Xelon a răspuns:

3 la istorie.
Cauza: aroganta
Reactia: dupa ce m-am dus la locul meu i-am zis profei ca
3+9÷2 tot 6 face, ti-as povesti si ce a urmat, dar imi inchid astia contul

| Victor453 a răspuns:

Trei de 2 timp de o lectie))
Chimia
1.Nam invatat tema 2.Am vorbit in timpul lectiei 3.Nam scris nica in caiet
Indiferenta))

| udrescuf a răspuns:

3 DESEN, NICI O REACTIE, cauza a fost ca nu stiu sa desenez si ca am facut misto la ora.

| Danyel2002 explică:

Wooow, asta e cea mai populară întrebare a mea... laughing)
20 de răspunsuri big grin

Răspuns utilizator avertizat
| BIBI2308 a răspuns:

Cred ca 7- Geografie
dar am motiv bun:
1. ne-a predat clima si m-a ascultat din relief
2. sunt groaznica la geografie (cea mai mare nota a fost 8-si ala cu mila)
3. nu ii inteleg rostul- exista GPS...

| NoobCaNoob a răspuns:

3 la mate, catalog, reactia mea era ceva jen "ok"dc am luat nota asta de inteligent pentru ca nu am invatat, data trecuta am primit 3.50 de oficiu, ooaaauuu

| Tusamadalina a răspuns:

3 la rusă, am uitat jumate de poezie si profa s-a saturat să auda SE POATE SA INCERC INCA O DATA!
, am ramas uimita deoarece stiam la perfectie poezia