| OanaG a întrebat:

Care a fost cea mai neplacuta intamplare din viata voastra?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu am trecut prin momente atat de neplacute incat sa le tin minte, din fericire. Ultimul a fost acum cateva zile sa zicem... dar nu mi s-a parut neplacut sau jenant, pentru ca eram intre colegi si prieteni.Mergeam pe hol si un baiat s-a ciocnit de mine, i-ar eu m-am imprastiat pe joslaughing. Mi s-a parut mai mult haios...big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu a fost o intamplare neplacuta, atat de neplacuta incat sa o tin minte. Din fiecare am invatat si am incercat sa le uit apoi... happy

| juniper a răspuns:

Am mai spus nu o data ci de mai multe ori si inca mai spun, clasa a 7a a fost o oroare, anul acela a fost cel mai neplacut.

| alecs871 a răspuns:

Ca traiesc in Romania.

| rey a răspuns:

Cand s-au pus toti sefii de clasa pe mine ca la faza cu fumatul in baia fetelor practic am bagat capu'n pamant si mi-am aprins o tigara.
Aaaa si peste o luna cand a aflat directoru de la un nemernic si discutia aia a fost cam... nasoala.
Si una mai nasoala a fost cand eram azi-vara cu iubita in padure, si s-a auzit ceva venind spre noi, ne-am speriat sa nu fie om caci eu sunt privit ca bad-boy si nu trebuia sa fie vazuta cu mine dar cand ne-am uitat langa noi era un mistret foooarte mare si nu inteleg de ce nu a fugit cand a tipat ea decat a facut niste pasi inapoi, a fost o faza tare Horror. in rest a fost totul frumos pana acum.\: D/.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

A venit mama prin a 5-a la scoala si m-a facut de ras in fata clasei doar ca am facut o farsa si era sa mi se scada nota la purtare...big grin...eeehh.atunci am inceput sa plang.big grin

| BuBuLyNa a răspuns:

Cand mi-a venit ciclu la scoala si m-am patat pe pantalonii, dar am avut o bluza si am acoperit

| mihaa a răspuns:

Viata este si cu bucurii si cu tristete, pot zice, cea mai recenta, in decembrie anul trecut, cand am fost suspecta de tbc si tot anul trecut, cand fetita mea cea mica a cazut si am plecat cu ea la urgente si ghinion, am nimerit un medic beat, mi-a cusut fetita pe viu, nici nu stiu cum am rezistat atunci, fereasca d-zeu pe toata lumea

| AlecSSyA a răspuns:

Pai nici nu stiu cum sa incep pentru ca inca ma doare asa ca voi spune pe scurt. Mie mi-a murit bunica. II duc dorul si mereu imi amintesc de ea.Ar mai fi intamplari neplacute, dar aceasta a fost cea mai rea.

| sunset22 a răspuns:

Hmmm...la un moment dat, prin clasa a 9 a, imi placea un tip f dragut din liceu, aflase toata lumea si toti strigau " gagica lu' Marcu "," Marcu te cauta iubita, vino si o pupa" si chestii de genul asta. ma simteam foarte nasol din cauza asta straight face
intr-un final ne am si despartit din motivul asta si pentru ca ii era probabil rusine thinking sincer si mie imi era cand auzeam prostiile astea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ma afecteaza toate chestiile... dar una care nu am uitat-o de 7 ani este moartea bunicului meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa spun ca a fost chiar neplacuta. A fost mai mult amuzanta. Cand eram mai mica, eram afara si o asteptam pe bunica mea sa vina de la servici. In departare vad o femeie care seamana cu ea. Incep sa alerg cu bratele deschise spre ea, cand colo era o femeie necunoscuta. A trebuit sa ma prefac ca ma uit dupa altcineva si sa las treptat bratele jos. laughing A fost penibil.