| alexandra205 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare din viata voastra?

7 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Dintr-o groapa mare, au iesit gropi mai mici.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Casatoria

| Ashadow a răspuns:

Nu e treaba ta

| AtateaConditii a răspuns:

Am facut pe mine cand trebuia sa plec acasa de la scoala pentru ca imi era frica sa folosesc toaletele de la scoala.

| facepalmlol a răspuns:

Era sa ma c*c pe mine la ora de engleza.

| snzpaul a răspuns:

Iesisem de la scoala, cand un coleg vazuse o masina, deschisa, iar omul era intr-un chiosc.
El a deschis masina, a cautat, iar cand omul l-a vazut l-a dus la politie!

| piersicadulce2 a răspuns:

O rata isi facuse cuib in copac si cand mama era plecata au inceput puii sa cada din copac iar eu nu stiam pe care sal prind intai. apoi ia loat un prieten care avea o prepelita si puii au crezut ca e mama lor si au facut dupa ea sir indian iar prepelita nu stia cum sa scape de ei.