| Deeag17 a întrebat:

Care aparat foto compact este mai bun dintre Canon si Nikon? :*

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu zic să iei singură decizia asta. Ambele sunt foarte bune, acum depinde si de calitatea lor, de zoom-ul optic, de preț (pentru ca unul ieftin nu se va ridica niciodată la calitatea unuia scump). Aici, zeci de useri îti vor propune Nikon, si alti zeci iti vor propune Canon. Tu singură trebuie să-ti alegi aparatul si să afli cât mai multe informații despre el. Când esti convinsă că e alegerea perfectă, îl cumperi, altfel...nu! Mai aștepți.

4 răspunsuri:
| DeeaLoVe012 a răspuns:

Nikon happy

| FuckSchool a răspuns:

Nikon happy.

| VladLungu a răspuns:

Nikon.

| BubblesWorld a răspuns:

Nikon happy.Am si eu de 1 an de zile si sunt multumita de el.