| andreiutzu18 a întrebat:

Care credeti ca sunt cei mai buni rapperi din Romania? un top cu cei care ii apreciati, fara Puya care nu prea mai face rap.

8 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Bai hiphop2002, ce cauta Skizzo Skillz,
Connect-r, Crbl acolo? laughing) si mai sunt cativa care nu au ce cauta dar lasa!

| Agapimu a răspuns:

Mi se pare ca Nane si.thinking B.u.g. mafia, parerea meahappy

| barajul a răspuns (pentru Agapimu):

Ceva de genu

| D1aBl00 a răspuns:

Cei care inca mai fac rapp sunt cei din 20 CM records si Nimeni Altu' dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii, Bitza,Vescan, Veritassaga, Arssura, Nane, Cumicu sunt preferatii mei.

| Makaveli_8181 a răspuns:

Se cam vede că toţi cei care ţi-au răspuns au sub 14... fără supărare happy Păi, nu mă consider în stare să fac un top al rapperilor, însă nu prea cred că Nane se încadrează. Melodiile lui doar te "iniţiază" ca să spun aşa în lumea hip hop-ului. Ca să nu mă abat de la subiect, o să-ţi spun câţiva din marii rapperi ai româniei.
Aforic, ADN, Subşapte, Deliric1, Carbon, NimeniAltu', Dragonu Ak47, Chimie, Cedry2k, L Doc, Vlad Doprescu, Kazi Ploae, Sişu, Vescan, Veriţasaga, Cumicu, Raku, Ombladon, Chello, B.u.g, Biţă, Grasu XXL, K-gula. Si cam atât. mai caută şi tuwinking.

| hiphop2002 a răspuns:

Rapperi: Formatii:
Guess who Bug Mafia
Grasu xxl Parazitii
Maximilian La Familia
Puya Camunflaj
Skizzo Skillz Anonim
Connect-r Racla
Cheloo Codu Penal
Ombladon IL-egal
Uzzi
Cabron
Nane
Sisu
Bitza
Mr Levy
Crbl

Astai topul crede-ma!

| bogdand_9272 a răspuns:

Skizzo skillz