| me_3408 a întrebat:

Care e cea mai amuzanta teama a ta? Mie imi e frica de paianjeni laughing (Penibil tongue)

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Mi'e frica iarna de cei care vin sa colinde cu capra. laughing

Uite ca m'ai facut sa spun asta straight face laughing

29 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Penibil? Mie imi este frica de. baloane! Dec chestii care pocnesc! Cum ti se pare asta?big grin

| Arthur a răspuns:

Mie imi e frica de soacra mea. E la categoria grea, are vreo 500 de kg. laughing

| JustMe a răspuns:

Mie imi e frica de pisici!laughing O data eram singura si o pisicaa se uita insistent la mine, am incercat sa o gonesc cu geanta si credea ca ma joclaughing Si de teama, fara sa vreau am inceput sa latrulaughing

April
| April a răspuns:

Nu stiu daca mi-e frica, dar reactionez instantaneu ca si cum mi-ar fi:de soareci!

| anad a răspuns:

Mie de paianjeni, serpi si omizi. Fac atac de panica la gandul sa le ating!

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Mie imi e frica de sange si de clovni...laughing

| Bishop a răspuns:

De injectii rolling on the floor

| Amrita a răspuns:

Ma sperie toate insectele. Vara umblu cu ochii-n patru laughing

| Amrita a răspuns:

Aaa. am uitat sa mentionez... si de sange :-s

| Andraa a răspuns:

Broaste.:d

| Yarinn a răspuns:

Si mie mi-e frica de paianjeni...sunt groaznici; imi e frica de majoritatea insectelor (chiar si de carabusi!)

| Alex_7297 a răspuns:

Nu e penibil. Ştiai că mai multor oameni le e frică de păienjeni decât de moarte?

| eveline a răspuns:

Poi de profa de engleza si de injectiilaughing)

| emy_8408 a răspuns:

Am oroare la urechelnite nu pot sa le sufar tongue

| tarziu a răspuns:

Mi'e teama de dentist. Cu toate astea ma duc si ies ud de fiecare data de la ea

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

laughing Nu e deloc penibil. mie imi e frica de gandaci. ii urascx(x(. mi se face scarba cand ii vadbig grin

| zumba zumba a răspuns:

Mie mi-e frica de fluturi big grin

| vintageheart a răspuns:

Mi-e frica tare de paianjeni. Daca vad un paianjen la 2 m de mine tot ma duc de acololaughing

| vyo a răspuns:

De singuratate si necunoscut.

| maya_7683 a răspuns:

Nu stiu daca e neaparat frica, dar am o mare oroare de gindaci, goange, viermi, omizihappy

| betty08 a răspuns:

Oo da.Injectiile :OlaughingIN clasa intai...cand trebuia sa fac primul vaccin. Directorul si cei de la cabinetul medical au trebuit sa ma alerge prin scoalalaughingAm intrat in clasa, m-am bagat sub banca si ma rugam de o colega sa nu ma spuna ca sunt acolo, dar ma spus.Si Directorul ma tinea si tot nu au reusit sa imi faca injectie.Doctora tipa la mine ca ii rup dressul. de aia numai puteam eu de dressul ei)) mie ii era fricalaughing. Dar la un moment datsadDirectorul mi-a dat o fisa sa o duc acasa.si eu ca proasta ca n stiam sa citescsad, I-am dat-o mamei si tot am facut vaccinul sad. Atunci nu imi venea sa rad. dar acum cand ma gandesclaughing E amuzantlaughing

| Ioio a răspuns:

tongue... nu stiu. mie mi-e frica de serpi si mi-e frica de un gandac oricat ar fi el de miclaughingsi de paianjenhappy

| TheToxicNightmare a răspuns:

Sa ma indragostesc, de injectii, paienjeni, alte insecte, de mamalaughing, prof' de ed. fizicalaughing, artifici...stiu sunt de rasul lumiicrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa merg singura pe drum laughing)))am impresia ca e mereu cineva in spate bleeeh ce urat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de serpi si de artificii.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melci. Brrr.

| ZaZZa a răspuns:

De mama... dupa ce vine de la sedinta worried

| Criss' a răspuns:

Mie cred ca mi frica de tata cand ii nervosrolling on the floor! si de oameni straziicrying! sunt foartee naspaa si te sperieee!

| ♥ L a i ‹з a răspuns:

Mie imi este frica de clovni straight face