| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ti-e frica de paianjeni?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu.

| Musique a răspuns:

Absolut deloc.

| RAY a răspuns:

Frica este ceva inconstient, ceva ce nu putem controla, ti frica de morti? tu acuma in versiunea rationala spui una la noapte in cimitir oare ce vei spune?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand eram mic. Acum ii omor. MWAHAHAHA

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Vedea-te-as facut cocon
http://www.thegreenhead.com/......alls-1.jpg

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumesc mai. Si nu o sa ma uit la poza. Daca ma sperie? sad

| R0R0 a răspuns:

Nu.

| WaterDrop a răspuns:

Da, dar mai ales de cei de sex feminin.Am auzit ca isi intind niste plase lungi in care ii prind pe restul si apoi ii mananca :O

| deeeaqq a răspuns:

Năăăău, nu mi-e frică de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de mic mi-au placut paianjenii. Ii hraneam cu muste, imi placea sa vad cum le omoara si infasoara cu panza.

| JetBlueJet a răspuns:

Mi-e frica doar de aia slabanogi cu picioare lungi.

| Jununea a răspuns:

O data, m-am dus la veceu si cand am aprins lumina un paianjen si-a facut nevoile si a lasat colacul ridicat. Inca mi-e teama de ei.