| Hellene08 a întrebat:

Care e faza cu "Wanna laugh? " pe fb? Prima data ma baga in seama pe chat "hi" dupa aia " Wanna laught laughing) ", ce dracu mai e si asta? Si mai am o intrebare : Chiar persoana aia ma baga in seama?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am primit da am inchis chatu cred ca e un virus

3 răspunsuri:
| DontHaveANamee a răspuns:

Pff. Dudăăă! straight face E un virus foarte periculos. Dacă mai primeşti chat de la cineva cu aşa ceva, îţi recomand să închizi. În ultimul timp Facebook.ul a devenit un "prieten" al hackerilor, deoarece este foarte populat. Deja 400 de milioane de persoane s-au trezit cu contul spaart, din cei peste 700 de milioane de persoane de pe glob care au cont pe facebook. Îţi recomand să dai la setările contului --> securitate --> navigare securizată.

| AnnonnimGirrl a răspuns:

E ciudat.2 persoane mi-au facut asta pana acum.Am zis hi apoi no si a scris I'll be back
Nu inteleg.

| suGus_8787 a răspuns:

Si mie mi-a dat la fel.
Te intreaba daca vrei sa razi...
Probabil pe urma trim. un virus.