| anonim_4396 a întrebat:

Juuutor! pe facebook tot trimit pe chat sau mesaje la toti prietenii "Hi.How are you?" fara ca eu sa vreau habar nu am cand trimit doar ca imi raspund acele persoane si atunci vad doar!

ieri mi-a trmis mie cineva tot asa hi.how are you? si i-am raspuns si dupa m-am intrebat "wanna laught" si am zis Da si mi-a trimis un lionk cu un video de pe youtube spunand ca sunt etichetata in el ca sunt si eu in acel video
si am dat click pe link dar nu am putut vedea filmu

de vreo 30 de minute am vazut ca tot am trimis si eu chestia asta si eu ieri am vazut prima data cand a trimis cineva

va rooog ajutati-ma mult cum sa scap sa fac ceva sa nu mai trimit si eu!

va rog nu imi tineti acum pridica sa nu mai intru pe linkuri si din astea nu mi-am dat seama pe moment

spuneti-mi ce sa fac va rog mult
Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| minuuu a răspuns:

laughing Da este un virus pe care nu trebuie sa dai click, daca ai dat nu o sa mai poti intra cateva zile, si singurul antidot este sa iti reinstalezi windowsu-l...winking.

acum fundawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stiu cum sa te ajut.Si eu am primit zilele trecute asa ceva de la un prieten.E un virus, si nu trebuie sa dai click pe linkul care-ti este trimis.