| Sἶrenἶa a întrebat:

Care e faza...deci stiti ca la examen, sau simulare.pe foile alea trebuie sa ne scriem numele si chestiile alea in acel patratsel. dar Dece trebuie neaparat sa desfacem foaia pentru a scrie? laughing cica sa se imprime...nujt ce thinking

e o intrebare aiurea da.laughing)

happy

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Da, se poate imprima numele pe pagina cealalta. Asa zic pe la toate concursurile, examenele/olimpiadele si chiar se imprima. Nu e bine sa se vada numele, probabil stii si tu de ce. In cazul in care se imprima, trebuie sa schimbi foaia.

1 răspuns:
| Sἶrenἶa explică:

Uuuuuu

da kear!

:o