| joanyto a întrebat:

Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor il fac si tu nu esti de acord cu el?

Răspuns Câştigător
| anonima1995 a răspuns:

Nu sunt de acord sa judec pe cineva fara sa il cunosc cu adevarat. Nu imi place sa judec pe cineva. Fiecare persoana care face o anumita fapta are un motiv anume. Si in plus nici eu nu sunt perfecta. Numai Dumnezeu are dreptul sa ne judeca.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chestia ca se culca cu cineva din prima fara sa-l cunoasca bine pe om si interesul financiar care il au fetele mi se pare prostesc.

| Lamaitzza a răspuns:

Urasc faptul ca multi oameni nu cred in Dumnezeu. ^^

| JustMusic a răspuns:

Multi nu pot fi originali, trebuie sa se ia dupa "moda", nu pot fi ei insisi.

| Holocaust a răspuns:

Respiră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea oamenilor se lasă prostiţi.Nu sunt deloc de acord dar uneori mă întreb dacă nu cumva am eu ceva.

| JustMyLove a răspuns:

Judeca! Nu suport oamenii care judeca dupa fizic, rasa, avere etc.