| Yosii a întrebat:

Care este anotimpul vostru preferat? funda. la cel care imi place si mie

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Iarna, mai ales in perioada Craciunului. Pa!

7 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Vara

| SimonaSymo a răspuns:

Toamna si vara
toamna - deoarece frumusetea culorilor inchise, si caderea frunzelor, asternandu-se un covor multicolor si frumos, este mirific
vara- deoarece simti ca natura este parca dintr-un basm, iar caldura, soarele, si frumusetea naturii iti umple sufletul de bucurii.
Anotimpurile astea sunt cele mai frumoase

| bebelotz a răspuns:

Categoric varaaaa, deoarece este un anotimp calduros si foarte frumos cand noi avem vacanta si putem sa ne trezim mai tarziu, mergem la strand sau la mare, ne distram iesim la discoteca stam la soare etc chatterbox mie una vara imi place cel mai mult pentru ca nu prea suport frigul, desi vara e mai multa treaba acasa decat iarna dar asta e avantaje si dezavantaje laughing funda?batting eyelashes

| kyttu a răspuns:

Toamna.nu pentru. ca incepe scoala si pentru. ca nu este nici asa cald, nici asa frig

| Fragolita a răspuns:

Varaaaaaaaa. love struck

| cezar9999 a răspuns:

Iarnaaaaaa cum a zis baru e cel mai tare

| selarina a răspuns:

Mie imi place cl mai mult primavara