| XxBellaThornexX a întrebat:

Ce va place si ce nu la anotimpul vostru preferat? Funda(ma PLIctiSesC)

7 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Toamna
imi place ca e ziua mea si ca incep scoala love struck
Nu-mi place ca e vremea naspa.
:d

| A12NDRA a răspuns:

Mie imi place toamna pentru ca este ziua mea, dar imi displace pentru ca incepem scoala.

| xDeeDee8D a răspuns:

IArna-imi place fiindd ca sunt multe sarbatori, ninge big grin si e mar racoare dec sat sa te topesti de cal(vara)
-nu imi place fiind ca poti sa aluneci pe ghata si pooti sa te lovesticrying

| Mikka09 a răspuns:

Anotimpul meu preferat e vara pentru ca scapam de scoala, mergem in vacanta(la mare la munte). ceea ce nu imi place la acest anotimp este caldura care este exagerat de marebig grin funda?

| Emmanuela a răspuns:

Hmmm,cred ca anotimpul meu preferat e vara pentru ca nu mergem la scoala,dormim pina la ce ora vrem,mergem la mare, si mai repet ca nu trebuie sa invatam big grin
un singur lucru nu-mi place, ca se terminasad

| Densis a răspuns:

Vara

| Ancutza12 a răspuns:

Vara