| anonimu123123 a întrebat:

Care este anotimpul vostru preferat si de ce? Al meu este iarna.

Răspuns Câştigător
| aLex22andra a răspuns:

Buna!
Pentru mine fiecare anotimp este interesant, fiecare are ceva ce îmi place dar daca ar fi sa aleg cred ca vara îmi place cel mai mult pentru ca atunci e si vremea foarte faina, mult soare, asta îmi permite sa fac mai multă " parada modei", trec la bluzite mai scurte, pantaloni scurti, maieuri si rochite, etc.
Apoi mai e si atmosfera de vacanta, mai mult timp liber, se face întuneric mai târziu, pot sa merg la mare unde îmi place foarte mult!
Dar tie de ce iti place cel mai mult iarna?happy

| anonimu123123 explică (pentru aLex22andra):

Mie imi place iarna pentru ca imi da senzatia aia de sarbatoare care e foarte placuta dar sunt de acord si cu tine toate au ceva aparte.

| aLex22andra a răspuns (pentru anonimu123123):

Da asta e cu anotimpurile, toate sunt frumoase in felul lor, dar fiecare are preferintele lui!
Mersi de fundita!winking
Te-am pupat!

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Primăvara.

Răspuns utilizator avertizat
| Panda13 a răspuns:

Si al meu este iarna pentru ca atunci este vacabta de Craciun care anul acesta a durat 3 saptamani si eu m-am nascut iarna pe: 13 Decembrie anul nu cred ca e important si iarna facem o gramada de nebunii de exemplu legam saniutele de o masina si ne lasam trasilaughing)

| CantThinkOfAName a răspuns:

La intrebarea asta mi-ar fi greu sa raspund cu un singur anotimp, pentru ca imi plac cam toate.

1.Primavara, pentru ca este anotimpul in care m-am nascut.
2.Vara, pentru ca este anotimpul in care ma distrez cel mai mult.
3. Iarna, pentru ca ador zapada, si este Craciunul, deci perioada mea preferata din an.
si 4. Toamna, care nu pot sa spun ca imi place chiar asa tare, dar totusi ador serile in care adorm pe sunetul picaturiilor de ploaie, si nu in ultimul rand, bataile cu frunze. laughing