| Ruxiii a întrebat:

Care este cadoul perfect pentru un baiat?

4 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

Pai deinde de baiat. Daca ii place sportul i-ai o minge de fotbal... ori un parfum barbatesc...

| NoLoveU a răspuns:

Pai nu prea stiu stiu ca iar haine, obiecte pentru ras, si o felicitare ar fi frumos daca este o aniversare sau ca cadou si daca sa zicem e cineva special pentru tine ar fi frumos sa ii arati ca il iubesti acesa este stiu pe primul loc.

| Allé_3818 a răspuns:

Mersul cu el la o petrecere. S`au l`ai putea aduce la tine pregatind sampanie sau ceva de baut si sa va uitati aman 2 la un film de dragoste.
Sau sa-i pregatesti o petrecere surpriza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daci, eu cred ca dipinde si de baiat ce fel de persoana este ce gusturi are sunt unii baieti care au gusturi romantice la cadouri altii nu prea cred ca un ceas, un portmoneu sau ceva de genu acesta