| LorenaM19 a întrebat:

Care ar fi cadoul perfect pentru un baiat?.

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

In primul rand conteaza varsta, pasiunile lui, stiu eu caracterul.
dar in general unui baiat/barbat ii poti lua un parfum, o camasa, un tricou, o trusa de ras (aparat, spuma), o bratara/un ceas. asta daca iti permite bugetul happy, niste cd cu filme/documentare, o carte de ce nu? sau o sticla de vin big grin

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un ceas sau un aparat de ras

| MioaraParalescu a răspuns:

Un ponei!

| LorenaM19 explică (pentru MioaraParalescu):

Ala m-am gandit sa ti-l trimit tie, da-mi adresa big grin

| MioaraParalescu a răspuns (pentru LorenaM19):

Pai mie imi faci cadou sau la baiatu ala?
Nu esti deloc fata serioasa laughing)

| LorenaM19 explică (pentru MioaraParalescu):

Daca tot esti asa dragut rolling on the floor iti fac si tiee big hug laughing

| MioaraParalescu a răspuns (pentru LorenaM19):

Esti o scumpa, mersi mult! laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Niste manusi de box.

| andru10best a răspuns:

O carte din domeniul care il pasioneaza. O vacanta la munte sau la mare.

| TheMetal a răspuns:

Stiu ca raspunsul meu o sa fie cam deplasat dar mi se pare cel mai bine sa-i dai lui banii sa-si ia ce vrea de cat sa-i iei tu un cadou care poate sa nu-i placa. happy

| LorenaM19 explică (pentru TheMetal):

Pentru un baiat oarecare, sunt cu totul de acord, dar iubitului meu trebuie sa ii cumpar ceva happy. As prefera sa ii dau banii lui, dar nu prea pot

| TheMetal a răspuns (pentru LorenaM19):

Ii dai intr-un plic pe care ai facut tu o poezie de dragoste special pentru el dar sa fie sincera! happy

| LorenaM19 explică (pentru TheMetal):

Ce dragut

| Allexander07 a răspuns:

Lindemann, asta daca tipul este fan al box-ului.

Un set dela de la avon, parfun, deodorant, spuna de ras, etc etc.

| AnonymTPU a răspuns:

Cum a mai zis cineva un set de la avon pentru baieti parfum deodorant etc.
cel putin stii ca o sa-i foloseasca happy
decat sa-i iiei ceva de imbracat care poate nu-i place...
Sau poti sa-i iei un ceas, cred ca i-ar placea

| Mihail_Angel_1997 a răspuns:

O poza cu voi doi.