| anonim_4396 a întrebat:

Cadoul perfect pentru un baiat?

Răspuns Câştigător
| Bizzle a răspuns:

Hey.
Ceva care ii place foarte mult.Mie iubita mea mi-a luat un ceas cu cristale swaroski si mi-a placut enorm.Deobicei baietilor le plac ceasurile din punctul meu de vedere.Dar iai cei place lui cel mai mult.
Numai bine!

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Care valoreaza mult cu investitii financiare minime!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva legat de calculatoare, la mine a functionat tot timpul... a si ceasurile

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut,
Sunt doua variante generale: este pasionat de sport sau este pasionat de jocuri. Daca vrei sa fie ceva util intreaba-i prietenii apropiati ce jocuri joaca. Poate ai noroc sa ii placa si jocurile (console/pc) si sportul si ii vei lua un joc cu sport. Iti limiteaza oarecum plaja de variante.
Succes!

| Auslesse a răspuns:

Parfum!

| alex500 a răspuns:

Cred ca o partida.

Răspuns utilizator avertizat
| Antoonel a răspuns:

Cadoul perfect pentru un baiat=fata perfecta.

| anonim9552 a răspuns:

Cumpara-i ceva ce ii lipseste, sau ceva care iti spune ca vrea sa si-l cumpere.