| BombonikaFrumushica a întrebat:

Care este cartea vostra preferata? argumentati raspunsul

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Terrorist's Handbook.De ce? Aproape toate pasiunile mele-s inghesuite acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Zece negri mititei"-Agatha Christie. Ce sa mai argumentez, zic decat atat: geniala.

| Salahadin73 a răspuns:

''Cum sa ai dusmani''(cartea a fost scrisa de florin salam)

| MagdaKathy a răspuns:

Ingerul Mecanic si Printul Mecanic
Sunt primele 2 carti din seria dispozitive Invernale. si sunt foarte frumoase
In carti este vorba despre o fata Tessa. care dupa moartea matusii sale decide sa plece in Anglia la fratele sau.
Insa aici intampina niste probleme. ea are un talent foarte interesant : poate sa ia forma altor oameni. Din cauza acestiu talent ea este vanata. Mai incolo te las pe tine sa vezi daca te interesseaza.
Cartea e cu Vanatori de unbre Vampiri Vrajitori. etc.happy

| Andryutza12 a răspuns:

Sincer nu stiu