| DaDuSH a întrebat:

Care este cartea vostra preferata? Dar fragmentul preferat din ea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

mie sincer mi-a placut volumul 3 din Ciresarii...

partea preferata: pe al inceputul cartii cand vruiau da soarma baietii si cata cocosul si arunca cu pantofii dupa el si a ramas fara pantofi! laughing

Parerea ta care e?! big grin

| ioana1704 a răspuns:

Mi-a placut sa recitesc o carte mai veche un fel de sf de inceput, din anii 80 si anume fetita de pe terra. nu am fragment preferat, toata e frumoasa
E vorba de o fetita plina de energie care are tata cosmonaut, si il insoteteste in calatoriile lui si poate sa comunice usor cu celelalte civilizatii

| Evileye6 a răspuns:

Mie imi place Stapanul Inelelor, dar un fragment preferat nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au placut seriile Harry Potter si Tunele. Le-am citit mai de mult, deci nu mai stiu un fragment preferat, dar mi-a placut Harry Potter:Talismanele Mortii, am plans la sfarsit.