| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Care este cea mai amuzant boacana pe care at facut-o?(boacana-prostie).

Răspuns Câştigător
| pisikutza ta a răspuns:

Pai am facut multe boacane pentru care era imposibil sa ma certi pentru ca faceai pe tine de ras cand ma vedeai

intr-o zi stiu ca m-am dus pe la mamaie si m-a lasat singura 5 minute ca sa mearga la magazis sa cumpere frisca sa imi faca prajitura iar eu ma jucam cu cainele
si ce ma gandesc eu sa fac?
sa iau cainele si sa il imbrac
m-am dus la mamaie in sifonier si gasesc acolo o rochira colorata a iei care trebuia sa o ia la nunta lu unchimeo
o iau eu si ma duc si imbrac cainele in ea
ii pun papionul lu' tataie si il asez pe un scaun in bucatarie
statea el frumos si cand a venit mamaie si a vazut Shok ii scapa si frisca si tot din mana si incepe sa rada

1 răspuns:
| !LuV! a răspuns:

Mi-am incuiat in casa parintii pentru 5 ore, am luat toate cheile cu mine si am plecat sa ma plimb. Cand m`am intors straight face, am fost pedepsiata rau...:-s
laughinglaughinglaughing