| loredana_1863 a întrebat:

Te provoc sa imi spui cea mai mare boacana pe care ai facut-o! esti in stare sa recunosti care a fost?:d

Răspuns Câştigător
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Acum cateva luni cand era zapada d-aia mai groasa, m-am aruncat de la etajul 2 si am cazut direct in zapada.totul s-a intamplat la scoala
nu mi-am rupt nimic, dar m-am ales cu o mustrare scrisa de la diriga laughing a fost foarte tare caci toti saream pe cele 3 geamuri, dar un coleg si-a fracturat femurul. x_X

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

I-am aratat degetul mijlociu la director cand era cu spatele ...si s-a intors...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Am udat scaunul profesorului cu apa, si cand s-a asezat a ramas cu o urma frumoasa pe fund.Cand a intrebat cine e de vina l-am intrebat daca nu cumva are nevoie sa mearga la baie

| Musique a răspuns:

Da :d
-am spart vaza ta, da fii atenta nu ma para la tine, ca ma bati si nu vreau sa se rada @NOBODY de mine *vine cu buca vanata* waiting

| giuly a răspuns:

Am tranşat 3 oameni şi i-am ascuns in beci. o:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apache,cine man s-a intors,deestiul?
doua eva, ce haios raspuns, ha ha ha, crde ca a doua eva este leordana rolling on the floor
giuly, esti duda-giuly sau giuly-duda?