| RaluuX a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de epilare pe picioare?
Epilatorul sau ceara rece/calda? Funda pentru un raspuns bun si argumentat!
Si daca ziceti ca ceara e cea mai buna modalitate ziceti-mi care ceara si cam cat ar costa o epilare pe picioare cu ceara in Cluj?

Răspuns Câştigător
| elenushha a răspuns:

Ce NU iti recomand sunt produsele d la veet..nu sunt bune si pot sa iti provoace inflamatii. iar epilarea cu ceara, nu iti recomand sa o faci acasa nici tu singura si nici s at ajute altcineva deoarece este foarte dureros...iti recomand sa te duci la un salon de cosmetica, fetele acelea stiu cum sa faca sa nu fie o durere insuportabila, iti zic din propria experienta, iar un epilat t ajunge pana in maxim 50 de lei, cu tot cu spaga, sa zic... sper ca ti'am fost d ajutor :*

2 răspunsuri:
| Lia09 a răspuns:

Eu una am facut prostia sa ma rad pe picioare si imi crestea intr-un
hal, pfuaaai. Nici nu vreau sa-mi aduc aminte. Apoi am inceput sa folosesc epilatorul. Am deja un an jumate, chiar mai mult si sincer se observa o diferenta enooorma! Recunosc ca primele dati plangeam si ma epilam, dar acum pot sta si 2 saptamani relaxata! Cu ceara n-am incercat niciodata, nu te pot ajuta, imi pare rau. Eu una as opta pentru epilator!

| RaluuX explică (pentru Lia09):

Crede-ma si eu am facut-o, m-am facut pe picioare cu lamastraight face. Si imi pare rau.