| teodortim a întrebat:

Care este cea mai dureroasa durere care ai intalnit-o in viata ta?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pierderea unui om este cel mai dureros lucru, intotdeauna. Durerile fizice sunt o alinare in comparatie cu asta

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pierderea celor dragi.

| Arthur a răspuns:

Cele sufleteşti sunt cele mai dureroase, le poţi duce cu tine până la sfârşit.

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Stiu ca m-a muscat fostul meu prieten de spate foarte tare...asa in gluma si acum mai am semnull. dar nu asta a fost...hmmm cred ca atunci cand mi-a dat un baiat un cot in burta de mi se taiase respiratia

| George1510 a răspuns:

Sunt baiat. ia gandeste-te care ar firolling on the floor

Sarbatori fericite tongue

| Zuzy a răspuns:

Cand mi. a murit bunicul pot spune ca de atunci nu mai am avut copilarie pentru ca il ioubeam ft mult si imi lipseste zi de zi ( a murit cand aveam 10 ani )