| me_1960 a întrebat:

Care este cel mai bun banc pe care il stiti? Vreau sa rad azilaughing.

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

O batrana isi marita fetele. Le cere sa-i trimita cate o scrisoare prin care sa la spuna cat de bine sunt satisfacute de sotii lor. Prima ii trimite in scrisoare Skoll. Baba sta, se uita la tv, vede reclama: Satisfactie pana la ultima picatura. A doua: Kent, baba la fel, la tv, So strong, so long. A treia: Air lains, baba se uita la reclama si vede: 24 de ore pe zi, 7 zile pe saptamana, in toate directiile. Mi se pare genial bancul!

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sotia zice catre sot :
-Ai vazut ce fericiti sunt vecinii nostri? o saruta zilnic. As vrea sa faci si tu asta.
Sotul
-Pai nu ar fi rau, dar nu am intalnit-o inca. big grin

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce zic eu nu e un banclaughing, ci niste chestii din imaginatia mea bolnavastraight face.
Prietenul meu cel mai bun sta la bloc si e in renovare.(Domnul Vanghelie ne onoreaza cu reabilitarile), iar la el la geam isi iau masa muncitorii pe schela.
Iar eu m-am gandit cum ar fi ca urmatoarea zi sa se trezeasca langa el in pat cu 2 muncitori mari si grasi, in chiloti si murdarilaughingunul sa il tina in brate, iar celalalt cu un ursulet in mana.Si sa acuze si dureri mari in zona fundului.

| Monykka a răspuns:

La o partida de vanatoare, un barbat elegant din Stockholm impusca o rata. Pasarea cade insa in ograda unui fermier, care sustine ca vanatul ii apartine.

- E pasarea mea, insista oraseanul.

Fermierul sugereaza sa fie transata disputa in stil vechi, cu un "sut neaos":

- Eu iti trag un sut cat pot de tare in boase, apoi tu faci la fel cu mine. Cine urla mai putin ia pasarea.Barbatul e de acord. Fermierul ii trage un sut strasnic in partile sensibile. Cand isi revine, oraseanul sopteste cu greu:

- Bine. Acum e randul meu.

- Lasa, zice taranul. Poti sa pastrezi rata.