| CookieMonster_6225 a întrebat:

Care este cel mai bun film de comedie pe care l-ati vazut in ultima vreme?

Răspuns Câştigător
| Lollypop a răspuns:

Benny and Joon.Este vechi, dar este comiclaughing. Si mai stiu unul, Couples Retreat.Cred ca la acea parte cu yoga, am ramas fara aerlaughing)). Asa ca bafta!happy

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai sunt filme mai vechi, dar totusi am ras cu lacrimi la toate:
Home Alone:1, 2, 3
Doctor Dolittle 1, 2
Cam atatea stiu, dar uita-te ca razibig grin

| darrio2007 a răspuns:

Marmaduke.

| CobraLeon a răspuns:

Cauta "Natale in India" deci filmul asta e bestial, comedie pura
Iti mai recomand American pie (1, 2, 3 in special), in total sunt 7 filme dar sunt foarte interesante si pline de umor. E imposibil sa nu razi
Altele: Accepted, RoadTrip, ScaryMovie, Excursie cu surprize