| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun remediu impotriva cosurilor si punctelor negre?

3 răspunsuri:
| urbanghost a răspuns:

As zice eu ceva acum, da imi e ca imi dau adminii ban, stii la ce ma refer big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca cel mai bun remediu este crema artistry este cea mai buna isi face efectul putin mai greu deoarece ti le trateaza de la radacina va recomand mie mi-a fost de mare ajutor si imi este si acum

| bpr a răspuns:

Consider ca ai nevoie de o crema abraziva. cel mai eicient ar fi sa consulti un farmacist...vei avea mai multe optiuni, cred eu.
succes!