| anonim_4396 a întrebat:

Mai stie cineva vreun remediu impotriva cosurilor, punctelor negre, si iritatiilor de pe fata?

2 răspunsuri:
| Dany20 a răspuns:

Sexul straight face ...sau daca nu ai partener e buna si autosatisfacerea. asa e elibereaza hormoni deci implicit o sa ai mai putine cosuri, puncte negre etc.

| Allesiia a răspuns:

Dezinfecteaza zona zilnic cu SPIRT CANFORAT. Exista in orice magazin si diferite masti ( eu folosesc masti cu argila ). Spala-te mai des pe fata cu un sapun din plante ( sapun natural). Poti aplica si unguent de galbenele! Incearca ceva mai ieftin si in acelasi timp si eficient! Good luck