| uNKN0Wn a întrebat:

Care este cel mai tare banc pe care l`ati auzit?tongue

Răspuns Câştigător
| kittykat a răspuns:

Pai:
Bula: Andreea tu sti engleza?
Andreea: Da dc?
Bula: pai tradu`mi si mie gheata, ceai, picior
Andreea: ice tea foot

laughinglaughinglaughing

4 răspunsuri:
| CandyGirl_5618 a răspuns:

Bula intreaba o colega:
- Stii limba engleza?
- Da, spune colega.
Atunci zice Bula:
- Zi-mi si mie cum se spune : gheata, ceai, picior?
- Ice, tea, foot
-... Hai

| blackfox a răspuns:

Un accident in constructii, singurul martor un copil de 10 ani.Vine politistul si il intreaba:
-Mai copile,tu sti cum s-a intamplat accidentul, ai vazut ceva?
-Pai l-a injurat pe Dumnezeu si Dumnezeu l-a pedepsit, spune copilul
-Cum asa? Ce a zis? intreaba iar politistul
-A zis f*u-ti Dumnezeii matii de copil! NU MAI MISCA SCARAAAA!

| madalinutz a răspuns:

Bula si strula merg sa dea bac-ul.intra primul strula.proful intreaba:care este poetul nostru national? strula raspunde:Mihai Eminescu. proful:in ce an s-a nascut? strula:1989. proful:exista viata pe alte planete? strula:nu se stie, nu s-a descoperit inca.strula ia nota 10.intra si bula care retinuse totul de la strula.proful il intreaba pe bula:cum te numesti? bula:Mihai Eminescu. profu: in ce an te-ai nascut? bula:1989 profu:esti prost! exista ceva in capul tau? bula :nu se stie, nu s-a descoperit inca
asta-i cel mai tare pe care-l stiuhappy
sper ca ti-a plcut

| CinevaX a răspuns:

Un batranel statea pe o banca in parc, suparat, ingandurat. La un moment dat se uita in jos si spune: " bine fa nesimtito? asa se face? ne nastem amandoi si murim pe rand? "