| mandacheannemaria a întrebat:

Care este cel mai tare banc citit/auzit de voi?

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Bula la scoala.
Doamna invatatoare il pune sa traduca in engleza urmatoarea propozitie:"Pisica a cazut in apa si a murit"
Bula:"The cat catapultum in water glugluglu no more miau miau."

| pasta a răspuns (pentru Zendaa):

Zenda l-ai auzit de la mine si sun ft bucuroasa.

| Zendaa a răspuns (pentru pasta):

Ha? L-am auzit de la profa de engleza, dar ma bucur ca il stii si tu big grin

8 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Gugăl...

| carminaburana43 a răspuns:

Cel mai tare banc ce am auzit eu e de asa natura ca as fi raportata la administratia TPU daca as scrie aici.In orice caz e de natura sexuala cu tigani.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Era odata un baiat cu 2 prieteni vampiri.
Intr`o seara il vede pe prietenul lui vampir cu sange la gura si il intreba de ce are sange la gura :
-Am supt sange de la un batran
A doua seara il vede pe celalt vampir cu sange la gura si il intreaba de ce are sange la gura :
- Am subt sangele unu copil nou nascut!
In a treia seara pe o strada erau cei doi vampiri si vorbea si vine baiatul cu sange la gura si il intreaba de ce are sange la gura :
- Ce mandri suntem de tine si tu ai subt sange?
- Nu!
-Atunci dc ai sange la gura?
-Vedeti stalpul ala de acolo?
- Da!
- Ehhh, eu nu l-am vazut!
Sper k te`ai prins este super rolling on the floor)

| mandacheannemaria explică:

Ambele sunt super tari nu stiu cui sa-i dau fundita

| mandacheannemaria explică:

Voi proceda in modul urmator: voi mai astepta 30 de min si o sa trag la sort... cine pica ala primeste funda.ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ca viata e o gluma foarte serioasa.
Nu trebuie, draga blonduta, sa tragi la sorti.Da funda cui crezi ca merita.Si mai acorda si voturi, daca tot vrei sa rasplatesti.