| lovelovelove a întrebat:

Care e cel mai tare banc pe care l-ati auzit? fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Www.mioritice.com
acolo sunt bancuri misto xD :P

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O babuta merge la vot, iar in cabina sta mai mult de 15 minute. Toata lumea o asteapta … iese baba si intreaba:
– Maica, "f…u-va-n gura" se scrie legat sau despartit ?!? rolling on the floor oh go on

| lola_2540 a răspuns:

Banc sec: dop. laughing

| larrii a răspuns:

I :Stii de ce au elefantii ochii rosii?
R :Ca sa se ascunda in cires.

I big grina` ai vazut vreodata un elefant intr'un cires?
R : Nu
R : Inseamna ca s-o ascuns bine
laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| ionik_1763 a răspuns:

Intr-un mic orasel din SUA, avocatul acuzarii cheama primul martor, o babuta simpatica, si, vazand-o cam emotionata, incepe cu o intrebare de complezenta:
− Dna Jones, spuneti-mi daca ma cunosteti...
− Daca te cunosc? Dar bineinteles ca te cunosc, domnule Williams, te stiu de cand erai un baietel! Ai fost o mare dezamagire pentru mine. Minti, manip... ezi oamenii si-i vorbesti pe la spate! Dar cel mai rau este
ca-ti inseli fara rusine nevasta!
Inmarmurit avocatul ingana :
− Doamna Jones, pe avocatul apararii il cunoasteti?
− Hmmm! Desigur ca il cunosc si pe domnul Bradley. De cand il stiu, a fost la fel: lenes, bigot si cam betiv... Nu poate avea o relatie normala cu cineva, iar competenta sa ca avocat este pur si simplu indoielnica! A, si sa nu mai vorbesc de faptul ca-si inseala sotia cu trei amante! Una dintre ele e chiar sotia ta! In murmurul salii, judecatorul le cere avocatilor sa se apropie :
− Ascultati, bastarzi nenorociti, daca vreunul dintre voi o intreaba pe baba daca ma cunoaste, v-am spart!

Răspuns utilizator avertizat
| zetmada86 a răspuns:

O fată l-a vizitat în Nepal pe DALAI LAMA şi i-a pus următoarea întrebare: Mult Stimate Invăţător, vă rog explicaţi-mi : - Dacă un bărbat se culcă cu mai multe femei, el este văzut ca un gigolo sau ca un fustangiu.
- Dar, dacă o femeie se culcă cu mai mulţi bărbaţi, ea este vazută ca o prostituată, sau ca o femeie uşoară. - Nu este nedrept? Dalai Lama ascultă foarte atent şi dă ca răspuns această perlă de înţelepciune milenară: "Iată fiica mea, gândeşte în următorul fel : dacă o cheie deschide mai multe lacăte, ea este o cheie specială, ceva optim de avut. In schimb, un lacăt care este deschis de mai multe chei diferite,... este ceva foarte prost de avut". Nu ţi se pare?

| Selena54 a răspuns:

La farmacie vine o batrana de 80 de ani cu o reteta. Farmacistul o intreaba:
- Reteta este pentru dvs?
- Da.
-Stiti ca este o reteta de anticonceptionale? Acestea nu va fac nimic.
-Ba da, ma fac sa dorm linistita.
-Cum asa?
-Iau cate o pastila in fiecare dimineata, o pisez si o dizolv in paharul cu suc al nepoatei mele de 16 ani. Asa dorm eu linistita!

Mai tare de atata nu se poate! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un banc bun(sper sa primesc fundita)
sa imi bag *** in sufletul rasei m@7ii de j3g0@$@ impu7i7a sa ma kak pe ochii m@7ii