| Sebastian222 a întrebat:

Care este diferenta dintre fixativ si gel? care este mai bun? mie unu nu imi place gelul straight face

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Fixativul doar iti intareste coafura, in schimb cu gelul poti sa l si modelezi.eu as opta pentru ceara de par care la face pe amandoua

| prizeFTW a răspuns:

De la gel faci mătreaţă şi este probabil să fii alergic (în unele cazuri) să ţi se irite scalpul şi chiar să-ţi cadă părul! Şi fixativul este dăunător dar fără astea cu ce ne-am face frezalaughing.
Foloseşte fixativ, ai grijă să nu fie expirat şi nu cumpăra orice produs ieftin.Ce e ieftin e de proastă calitate.Mai bine dai 15 lei pe un fixativ bun decât 4 lei şi să-ţi cadă tot părul de la el.
De ce fixativ?
Efect de durată, calitate, siguranţă.
Sper că te-am ajutat şi dacă vrei îmi dai şi o fundiţă?

| Sebastian222 explică (pentru prizeFTW):

M-ai ajutat mersi multhappy dar am dat funda dejastraight face data viitoarewinking

| prizeFTW a răspuns (pentru Sebastian222):

Nu e nimic.happy

| prizeFTW a răspuns (pentru Sebastian222):

Eu mă bucur că urc în clasament şi ajung aproape de tricou sau de cană! laughing

| Sebastian222 explică (pentru prizeFTW):

Si unde se afla tricou ala?straight faceca am mai auzit da nu stiu pe unde se gasestehappy

| Sebastian222 explică (pentru Sebastian222):

Eh am gasittongue

| Sinceritate a răspuns:

Fixativul