| DaReZon a întrebat:

Care este diferenta dintre gel si fixativ? Eu incerc sa folosesc gelul dar mi se intareste si usuca parul si nu imi place deloc...Cum e la fixativ ca nu am incercat?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt cam la fel, asa intareste si fixativul, incearca si spuma de par[nu intareste asa tare]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o mica diferenta. fixativul are miros de spray iar gel-ul nu are nici un miros.

| Bubbico a răspuns:

Fixativulmi se pare ca dureaza mai mult, dar ot la fel de tare intareste parul. Dar fixativul este mai usor de aplicat. Insa pentru folosire zilnica foloseste clar spuma, are rezultate mult mai bune, par mai naturale. Succes:*

| helpyou03 a răspuns:

Da..cam ambele intaresc parul...