| Pufuh a întrebat:

Care este fructul vostru preferat? Funda pentru cel mai frumos raspunswinking

Răspuns Câştigător
| deea_3205 a răspuns:

Mie imi plac capsunele ca sunt si de vara si de acum vine vara dar si mandarinele

9 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Pepenele deoarece este un fruct racoritor si f bunnnnn:X:X

| PinkkRosee a răspuns:

Eu ador portocalele pentru gustul lor deosebit, parfumul imbietor si culoarea aprinsa si vesnic vesela happy.

| Ralluuuuu a răspuns:

Perele,capsunele,pepenele,merele

| Gabitza a răspuns:

Ador merele! Oricum... depinde de sezon!winking

| AyLLin a răspuns:

Cel mai mult imi place pepenele fiindca e foarte dulce, rosu, si apos.

| Alissonn14 a răspuns:

Mango love struck

| VladsBoss99 a răspuns:

Capsunile,pepenii,bananele si merele

| agresor024056 a răspuns:

Mie cartofii.=]]

| deea_3205 a răspuns:

Mie imi plac capsunele pentru-ca sunt de vara si de acum trebuie sa vina vara si sunt si dulci gustoase