| Bianca_9620 a întrebat:

Care este idolul vostru [cantaret, actor... etc]? De ce?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Blake Griffin-pentru simplitatea, modestia, seriozitatea, daruirea si dedicarea lui totala in orice meci. big grin

5 răspunsuri:
| Paty3 a răspuns:

Rihanna si Shakira. Au ambele o voce superba.

| TwEEty_9286 a răspuns:

Miley cyrus clar, nu stiu sa zic neaparat dc este idolul meu dar pot spune doar atat:atunci cand ea canta cu atata pasiune si imi inspira incredere totala in mine! imi place si foarte mult stilul ei vestimentar:p! pa pa*

| dasda a răspuns:

Eminem si adda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roland Orzabal, Curt Smith=Tears for Fears (band)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna si demi lovato
pe rihanna o iubesc de la hitul umbrella si pe demi de la camp rock 1 tongue