| 0SomeOne0 a întrebat:

Care este parerea voastra despre fetele care poarta ochelari? Am pus aceasta intrebare deoarece stiu ca unii oameni considera ca fetele cu ochelari sunt mai urate/tocilare etc.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

De ce trebuie neaparat ca din aceste probleme sa-ti creezi singura un handicap? E aiurea. Eu sunt convins ca exista extrem de multe fete frumoase pe care baietii buni nu dau doi bani!
O fata ce anume cauta? Baiatul bun sau baiatul frumos?
Un baiat bun va cauta o fata buna care sa-l iubeasca, sa fie tandra, sa-l inteleaga, sa fie desteapta, culta, educata, manierata, sa aiba principii serioase, caracter puternic, sa puna un accent deoasebit pe valorile familiei...
Tu ce alegi?
Bafta!

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu este adevarat ca sunt mai urate sau mai tocilare, dimpotriva ochelarii pot deveni un accesoriu sexy in tinuta unei fete sau a unui baiatwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Sun life a răspuns:

Chiar nu e adevarat. deci nu e un defect. e ceva care idn cauza neatentiei, sau din nastere e o probleme. dar nu trebuie vazuta ca un defect.si chiar nu conteaza aspectul dupa ochelari.succes!

| Plague a răspuns:

Fetele cu ochelari sunt chiar dragute tongue ochelarii le dau un aer mai inteligent xD

| SteffishoOr a răspuns:

Sincer, pentru mine, persoanele care poarta ochelari au un plus. Nu stiu de ce dar si un baiat, daca poarta ochelari mi se pare extraordinar(evident ca nu oricare). Am o buna prietena care are ochelari dar nu prea ii poarta, iar mie mi se pare adorabila cand ii poarta. Asa ca nu vad nicio problema, ba din contra.

| bubulinabia a răspuns:

Pararea mea e ca fetele care poarta ochelari sunt chiar dragutze.Si eu as vrea sa port ochelari, si nu m-ar supara, sau nu m-as simti naspa daca i-as purta!happy

| alexxv a răspuns:

Nu sunt urate.Sunt dragute :X unelor fete chiar le sta supeer cu ochelarii love struck

| ady90 a răspuns:

Looool.eu cred ca afirmatia "fetele cu ochelari sunt mai urate/tocilare etc" e COMPLET FALSA. Cel putin prietena mea poarta ochelari si eu chiar cred ca e frumoasa big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care poarta ochelari nu sunt mai uarte/tocilare.Cand eram mica imi doream sa pot ochelari.Cred ce este o prostie ca fetele care poarta ochelari sunt urate.