| NastyP a întrebat:

Care ma ajuta cu cateva denumiri de produse BUNE pentru machiat? fonduri de ten, farduri, pudra, rimel, crema inainte de aplicarea machiajului etc.

Răspuns Câştigător
| Andra_2481 a răspuns:

Produse foarte bune poti sa cumperi de la Seventeen sau de la Maybelline si nu sunt nici scumpe. La fonduri de ten incearca sa le alegi pe cele lichide big grin.
Nu iti recomand sa cumperi farduri foarte ieftine pentru ca dauneaza pielii! Mie imi plac mult cele de la Avon.
De asemenea Avon are si cel mai bun corector, dar si rimel foarte bun.
Funda?batting eyelashes

| NastyP explică (pentru Andra_2481):

Multumesc frumos :*

3 răspunsuri:
| xtina8352 a răspuns:

Lierac paris cele mai bune, ti le pot oferi la un pret foarte bune, lasa mi idul tau si vb:*

| alejandra007 a răspuns:

L'oreal Paris si maybelline