| catalinaaa98 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu niste statusuri pentru un iubit vagabond? big grin Il iubesc si vreau sa ii arat ca si vagabond cum e il tot nu incetez sa il iubesc... love struck

Răspuns Câştigător
| AncaVG a răspuns:

#Hei, tu stii ca am respect, Pentru baiathuu care-mi aduce liniste in suflet. e suspect, Depinde ce se-ntampla, dar e discret...

#Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat, ti-am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!

#Si stiu ca mi-ai spune mereu pe bune.Tu nu ma minti cum face atâta lume.

#Numele lui e Bond e agentu' vagabont, si-l iubesc pana mor.Baiat ca si el nu gasesc de 2 ori.

#cand esti aproape de mine peste probleme sar, tu stii sa fi dulce cand viata imi lasa un gust amar

#Gen, e fenomen! Imagineaza`ti`l cum vine, mersul lui de Johnny Bravo, se remarca in multime, Specimen!big grin

#Tu ai o viata roz si vrei un baiat gata sa te iubeasca
n`ai nevoie de un golan care sa te dezamageasca
vreau doar o sansa nu vreau decat sa-ti dovedesc
ca mai sunt si golani care se indragostesc; X

#Orice s-ar intampla, el pe tine te iubeste
Tu esti fetita lui si fara tine-nebuneste

#Imi pare rau domne' ca fata ta s-a indragostit de un golan, cine se gandea ca fetita de ieri face acum treaba c-un baiat de cartier...

#Oricum, stiu ca in agenda ta am ramas pissi pe care-ai iubit-o candva.smugsmug

#Fata stie sa te-alinte, stie sa te surprinda, chiar si plina de surprize niciodata nu te minte.

#Fata asta are tinte-nalte si vagabonzi cu ganduri necurate.

#Uita-ma tu! Uita si pentru mine ca eu nu reusesc.

#Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti

#De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire

#Din cauza ta sunt fericita!

#Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine!

#tu esti mare vagabont si sa te las numai pot :X

#te iubesc asa cum esti, chiar daca ma pakalesti, vagabontul meu!

#vagabontul meu, cat te iubesc eu nu pot spune in cuvinte
jur pe viata mea k eu nu te-as da pe nici un baiat cuminte

#Golan esti, si vei fi mereu, dar esti golanasul meu!

#În sufleteul meu nici`o`dată nu sunt solo, Tu eşti mereu acolo! < Ramai captiv in sufletul meu

#Chiar nu`mi pasa c`ai fumat c`ai furat c`ai facut etcetera Nu conteaza astea cat timp avem dragostea :X

#În sufleteul meu nici`o`dată nu sunt solo, Tu eşti mereu acolo!

Spere ca te'am ajutat,
Funda?

2 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Tu asa iti arati afectiunea fata de iubitul tau? Trimitandu-i niste mesaje de pe net?

| catalinaaa98 explică (pentru MMadalina):

Nu. Pentru ca el stie ca il iubesc mult. Dar vreau sa vada ca nu imi pasa daca e vagabont tongue