| anonim_4396 a întrebat:

Care nume de pagina va place cel mai mult:
1.D-soara Adevarata
2.Curcubeu
3.Sunshine
? Astept pareri! dau funda+vot celui care imi spune ce pagina ii place,si care imi da un link cu peisaje,poze simple, cu fete

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Pink zone e draguta, daca iti place rozul. Poti pune tot felul de statusuri si pozele sa fie roz. Sunt multe fete cărora le place rozul. Pozele le poţi lua de pe weheartit.com

5 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Eu iti zic sincer, mie nu-mi place niciuna, iti zic si de ce: prea multe pagini au numele domnisoara si deja devine enervant, iar curcubeu si sunshine sunt prea de copii mici. Sper ca nu te superi ca iti spun.

| anonim_4396 explică (pentru oOSaritaOo):

Ce zici de : Patinuarul starurilor, Mysterious World, Pink zone...>>?

| oOSaritaOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Pink zone e draguta, daca iti place rozul. Poti pune tot felul de statusuri si pozele sa fie roz. Sunt multe fete cărora le place rozul. Pozele le poţi lua de pe weheartit.com

| EvaneSScence a răspuns:

Sunshine, e cel mai pozitiv dintre toate.

Răspuns utilizator avertizat
| Renata_Reni_1992 a răspuns:

D-soara Adevarata.Si uite aici gasesti de toate pozele :http://weheartit.com/? page=6. scrii acolo la cautare cu ce vrei si iti da tot :* te descurci tu funda?;;)