| scumpika89 a întrebat:

Care stie cateva porecle dragute pentru fete as vrea sa-mi pun la facebook si nu-mi vine nimic in minte

5 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Pai puneti numele care il ai pe TPU sau schima-l cu ceva mai bun happy

| scumpika89 explică (pentru vampir004):

Ceva porecle stii ma cheama stefania ioana

| WildS0ul a răspuns:

Mdaa pune numele tau mai omule, ca e facebook nu carte de porecle! daca cineva vrea sa te gaseasca nu o sa scrie acolo skumpica! x( ce ma enerveaza cand oamenii imita pitipoancele straight face

| scumpika89 explică (pentru WildS0ul):

Eu ti-am cerut un lucru nu sa imi tii tu mie teorie tinetio pentru tine

| WildS0ul a răspuns (pentru scumpika89):

Atunci daca esti asa despteapta(din cate vad chiar chiar ai nevoie de ceva teorie) pune tu o porecla si nu mai intreba oamenii pe aici.
Pa pa.