| SPINAKZU a întrebat:

Care stie un anime asemanator cu Shakugan no Shana, si cu lupte dar si cu dragoste? pls ^.^

Răspuns Câştigător
| NoNameo a răspuns:

Zero no Tsukaima, sau Mayo Chiky sau.happy DN Angel

3 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

DN Angel, Clannad, Vampire Knights ( inca il iubesc:X)... full metal panic.si gasesti mai multe pe anime-tv.ro happy

| KinokoஐKee a răspuns:

Zero no Tsukaima este asemanator, dar cu mai multa dragoste.Mie mi-a placut foarte mult ambele anime-uri, dar parca ceva m-a atras mai mult la Zero no Tsukaima. ^-^ Sper ca te-am ajutat!

| KinokoஐKee a răspuns:

Zero no Tsukaima este foarte asemanator, dar mai multa dragoste, dar sunt asemanatoare chiar si la voci, felul cum arata si actiunea e diferita, dar ti-l recomand.