| Adyy5 a întrebat:

Care sunt anime-urile voastre preferate? Daca se poate un top 10 si puse in ordinea in care v-au placut.
(Vad ca categoriile "Informatii Utillitare" si "Conversatii" au dispărut din optiuni, asa ca voi pune una la întâmplare.)

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu m-am uitat la prea multe, dar le voi pune in ordine:
1.Naruto
2.Attack on titan
3.Death Note
4.One punch man

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Am exclus anime-urile pe care le-am vazut cand eram mic la TV, gen: Pokemon, Shaman King etc., deoarece eram mic si nu le-am vazut complet, nu in ordine (niste idioti astia de la televiziune care le difuzau), asa ca nu prea ma pot pronunta, mai ales ca a trecut mult de atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death note
Psycho pass
Monster
Ao haru ride
Erased
Steins gate
Clannad
Și mai era unul foarte bun în care mureau oameni și ajungeau să joace ceva ca să poată fi judecați, dar i-am uitat numele.

| Radu_Radu_2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te referi la Death Parade la ultimul, l-am vazut, destul de interesant big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu_Radu_2002):

Nici nu stii prin ce chin am trecut, ca nu-i mai stiam numele.

| Ciubotele a răspuns:

Tokyo Ghoul
Naruto
Mirai Nikki
Gosick
Shugo Chara
Attack on tittan